Author: h***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 棕色
Price: HK$133.40
Original Price: HK$141.00
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 300 g |
| 長度 | 100 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2301120330432255 |
Overall Rating: 4.89/5
Author: h***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 棕色
Author: 高***蓮
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 收到了貨商品我粉喜歡的超美唷讚美讚~
顏色: 棕色
Author: m***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常棒!速度快!
顏色: 棕色
Author: s***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: True to size long hair easily attached in the hair nice color I love the straight hair
顏色: 棕色 | 3 photo(s)